Hlavná stránka
založené v roku 1867
jedno z prvých troch slovenských gymnázií

Great Gatsby 52 1

Dňa 16. februára 2018 sme sa vrátili naspäť do dvadsiatych a tridsiatych rokov a na tradičnom študentskom plese sme sa zabavili v štýle Great Gatsby. Organizácia prebiehala už niekoľko týždňov vopred, ale najpodstatnejší bod začal príchodom tematicky oblečených hostí a následným odštartovaním večera. Hostí uvítal sám Jay Gatsby so svojou Daisy, neskôr pani riaditeľka a večera sa mohla začať.

Po nej odznelo krátke hudobné číslo v podaní Terezy Knorovej, Barbory Sýkorovej a Lucie Ďuríkovej. Prvé tanečné kolo sa nieslo v tónoch swingu a už od prvej piesne študenti vytvorili skvelú atmosféru, za čo ďakujeme aj DJovi Lukášovi Matejovi. V priebehu zábavy boli vyhlásení aj kráľ a kráľovná plesu – Patrik Cíger s Vanesou Tomkovou a šťastní výhercovia si odniesli skvelé dary z tomboly. Ako hmotnú spomienku ste si mohli odniesť aj krásne fotografie z fotobúdky od Libora Ondrejkoviča.

Za dozor počas celého večera ďakujeme p. prof. Vladimíre Damkovej, Martinovi Adamovovi a Svenovi Orieščikovi.

Ceny do tomboly dodali štedrí sponzori – Motorest Rapid (ktorým ďakujeme aj za torty pre kráľa a kráľovnú a šampanské na prípitok), Žrút Street Food, Aréna Martin, Hotel Turiec, Snowland Valčianska dolina, Martinus, Kino Scéna, Bon Bon, Slovenské komorné divadlo, Turčianska knižnica a MŠK Fomat Martin.

Skupine študentov z III. D ďakujeme za zorganizovanie ďalšieho nezabudnuteľného plesu, nesmierne si vážime Vaše pozitívne ohlasy a srdečne ďakujeme všetkým zúčastneným študentom, Vaša pozitívna nálada a pretancovaný večer nás presvedčil, že všetok ten stres stál za to a aj vy ste sa veľkou mierou podieľali na tom, že sme sa všetci spoločne zabavili.

Ďakujeme aj Matejovi Suchému z III. C, ktorý popri zábave stíhal celý večer aj fotiť, v priloženom linku si môžete pozrieť fotografie.

https://photos.google.com/share/AF1QipMKz6jp6OVlpg8YGi5iG-Zj12cCkPq8fLtEUnTd1S3pG3IlCUUHpYOsPUdEirVYsA?key=VmhIMi1tZ09XY2UyakRNcnpSSVhxak5lQ2RPQ3RR