Dňa 1. 12. 2017 sa zúčastnili študenti našej školy regionálneho turnaja  súťaže FirstLegoLeague.Turnaj sa konal v Žiline na Fakulte riadenia a informatiky. Tím Fire Breathing Rubber Ducieszložení: Michaela Mrníková III. D,Tereza  Rafajová II. DTomáš  Štefanov II. BMichal  Miškolci II. AVanessaPiatrová I. B,  Marek Červeň I. BMatúš Uhlár I. AAndrej Benko I. D a dvaja žiaci zo ZŠ A. Dubčeka sa v silnej konkurencii stal Celkovým víťazom FLL, čím postupuje na stredoeurópske semifinále do Poľska.

IMG 4641

V piatok 24.11.2017 asi 10 študentov našej školy strávilo noc v priestoroch informatiky. Boli to členovia "vynoveného" robotického tímu FireBreathing Rubber Duckies, ktorí sa pripravujú na blížiacu sa súťaž v Žiline s názvom First Lego League. Časť študentov programovala a časť pracovala na výskumnom projekte. Tento rok je výskumný projekt venovaný VODE.

no

Dňa 4.11.2017 sa v OC Tulip konala akcia Gamming day. Naši študenti Teraza Rafajová 2.D, Tomáš Štefanov 2.B, Michal Miškolci 2.A, Juraj Michálek - bývalá 4.B a Jakub Krcho - bývalá 6.F prezentovali robotiku pred širokou verejnosťou.

{youtube}9-B7xBigpRQ{/youtube}

Si stredoškolák a láka ťa informatika, programovanie, hardvér, robotika a riadenie ľudí? Už 8. novembra 2017 od 16:00 h. do 21:00 h. sa uskutoční jesenný Online Deň otvorených dverí. Dekan, prodekani, garanti, vyučujúci, študenti, či absolventi a IT profíci z úspešných IT firiem budú pripravení odpovedať na otázky záujemcov o štúdium na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA. Tak neváhaj, pripoj sa a pýtaj sa na http://www.studuj.fri.uniza.sk/