Hlavná stránka
založené v roku 1867
jedno z prvých troch slovenských gymnázií

Dňa 10. apríla 2019 sa v našej škole uskutočnili krajské majstrovstvá vo volejbale žiakov

, na ktorých sa naše družstvo umiestnilo na druhom mieste. Vo vyrovnaných zápasoch sme porazili súperov z Kysuckého Nového Mesta /2:0/, Liptovského Mikuláša /2:1/, v súboji o prvenstvo sme podľahli Žiline 0:2 a následne v dramatickom zápase o druhé miesto s Trstenou sme otočili zápas a vyhrali v pomere 2:1 na sety.

Školu úspešne reprezentovali: René Biarinec z I. D, Michal Šimo z I. E, Ján Černák z II. C, Branislav Najšel z II. D, Patrik Glonec z III. C, Filip Bíro z III. D, Pavel Chmelík, Tomáš Kompaník zo IV. A, Adrián Nezník, Martin Vrždiak, Ivan Kašuba zo IV. B.

Gratulujeme k dosiahnutému výsledku v boji o postup na majstrovstvá SR.