Hlavná stránka
založené v roku 1867
jedno z prvých troch slovenských gymnázií

Zapojte sa do našej ankety!

 

Hlasujte o 7 divov Žilinského kraja!

 

 

 

Vážení gymnazisti, pracovníci školy!

 

Určite viete kadečo o atraktívnych oblastiach vo svete, no ako to už tradične býva, to čo máme doma, spravidla poznáme najmenej. A preto sme sa rozhodli pripraviť pre Vás anketu spojenú s hlasovaním o „7 divov Žilinského kraja“.

Ponúkame Vám 21 starostlivo vybraných lokalít, z ktorých vyberte sedem, z Vášho pohľadu najatraktívnejších. Hlasovacie lístky si môžete vytlačiť z našej webovej stránky, vyzdvihnúť v 3.B triede alebo v kabinete geografie. Na spomínanej webovej stránke máte fotografie s popisom lokalít (ako aj na nástenke na 2. poschodí).

Vyplnený hlasovací lístok môžete odovzdať v kabinete geografie, svojim učiteľom geografie, alebo niekomu z 3.B triedy. Do hlasovania sa môžete zapojiť Vy, Vaši rodinní príslušníci, kamaráti a pod. V prípade, že odovzdávate lístok niekoho, kto nie je žiakom alebo pracovníkom našej školy, okrem jeho mena musí byť na hlasovacom lístku uvedené aj to Vaše!

Prečo? Po ukončení akciu vyhodnotíme na nástenke i webovej stránke a vylosujeme 3 hlasovacie lístky. Ich majiteľov čaká finančná odmena. Ak vylosujeme lístok Vášho rodinného príslušníka, odmena bude patriť žiakovi alebo pracovníkovi našej školy, ktorý tam bude uvedený.

 

Kandidáti na 7 divov Žilinského kraja TU

Hlasovací lístokAkciu finančne podporuje Občianske združenie

Gymnázia Viliama Paulinyho – Tótha.